Doprava od 1 500 Kč zdarma, hodnocení: 5/5, poradíme s výběrem velikosti.

AKCE 24, prodlužujeme lhůtu pro vrácení zboží až do 24. 1. 2022

Všichni řeší Black Friday. My hlavně chceme, abyste si dobře vybrali. A pokud nakupujete dárek, tak aby udělal radost. Proto náš eshop Cool Pohyb zavádí vlastní vánoční akci, Akci 24!

2021_22_lepsi

Akce 24 = 24.10. - 24.12. - 24.1.

Pro všechny objednávky v našem eshopu od 24. října do 24. prosince 2021 prodlužujeme lhůtu pro vrácení či výměnu zboží. Objednané zboží budete moci vrátit nebo žádat výměnu velikosti či modelu až do 24. ledna 2022!

Proč to děláme?

To je asi jasné. :) Chceme, aby měly Vaše vánoční dárky úspěch. A pokud se náhodou seknete, tak aby nepřišlo zklamání. Nebojte se tedy, že se seknete o pár centimetrů v pase, vyberete úplně jiný vzor nebo dokonce druh oblečení, než by obdarovaný chtěl.

Podmínky

  • zboží nám doručíte do 24. 1. (pondělí) nebo nám nejdéle 24. 1. oznámíte, že zboží vracíte a nejdéle 24. 1. zásilku odešlete
  • vyplníte a doručíte nám také formulář, který automaticky přikládáme ke každé zásilce
  • pokud budete chtít vrátit peníze, vrátíme Vám je nejdéle do 14 dnů
  • pokud budete chtít vyměnit velikost, model či druh oblečení, rádi vám vyjdeme vstříc a náš zákaznický servis pomůže s výběrem, ale nelze garantovat, že v lednu bude skladem všechno oblečení, které nabízíme právě teď
  • zboží je třeba vrátit nepoškozené, neopotřebené, neprané, neznečištěné a včetně všech originálních visaček
  • PS, objednali jste před 24. říjnem? Nezoufejte. Pokud nadělíte dárek, který nebude vyhovovat, obraťte se na nás co nejdříve po svátcích, pokusíme se Vám vyjít vstříc přinejmenším s výměnou.
    (Kompletní obchodní podmínky naleznete zde).

 

Tak šup, Vánoce čekají. Udělejte (si) radost, nikdo jiný to za vás neudělá ;-)

Nabídka pro ženy

Nabídka pro muže