S námi máte dopravu od 1 500 Kč zdarma a zboží objednané do 11:00 předáme dopravci tentýž pracovní den.

Doprava

unnamed  DOPRAVA ZDARMA
V rámci České republiky máte dopravu ZDARMA, pokud objednáte zboží za 1 500 Kč a více. Doprava zdarma se vztahuje na Zásilkovnu a PPL. Kromě toho poskytujeme dopravu zdarma automaticky na většinu produktů značky Nebbia.

osobni-predani OSOBNÍ PŘEVZETÍ V PŘÍBRAMI ZDARMA
Pohnete se za námi? Za dopravu pochopitelně neplatíte, pokud si zboží převezmete osobně v Příbrami. Buď na naší adrese nebo na jiném smluveném místě v Příbrami, ale vždy po předchozí domluvě emailem nebo telefonem. Zboží si můžete vyzvednout tentýž den, kdy jej objednáte, pokud jste zvolili platbu přes platební bránu nebo platíte z Fio účtu. Platba pak totiž proběhne obratem. (Při osobním převzetí neumožňujeme platbu v hotovosti.)

web-zasilkovna ZÁSILKOVNA
Spolupracujeme se Zásilkovnou, která pokrývá přes 5 000 výdejních míst po celé České republice. Vyberte si pobočku v okolí svého bydliště nebo zaměstnání a vyzvedněte si doručenou zásilku do týdne. Obvykle se jedná o provozovnu nějakého místního obchodu. Doručení přes Zásilkovnu obvykle trvá o 1 pracovní den déle.

LogoKURÝR PPL
Nově jsme zařadili dopravu kurýrem PPL. Nechte si doručit balík kurýrem PPL domů, co práce nebo jinam. Nejoblíbenější kurýrní služba v ČR! Doučení obvykle do druhého dne.

Logo-Balik-Do-ruky   ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY
Nechte si doručit balík kurýrem ČP domů, co práce nebo jinam. Doručuje se ve všední dny mezi 8:00-16:00 hodinou. V krajských městech od 8:00-14:00 hod a 13:00-19:00 hod. Pokud vás kurýr České pošty nezastihne, uloží balík na pobočce pošty.

balik do balikovny  ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO BALÍKOVNY
Balíkovny jsou speciální výdejní okénka s přednostním odbavením (a někdy i prodlouženou pracovní dobou). Balíkovna není na každé poště. Vyberte si blízkou Balíkovnu přímo v rámci své objednávky u nás v eshopu.

Doprava na Slovensko - připravujeme
Brzy pro vás spustíme doručování na Slovensko.

---

clockDORUČOVÁNÍ
Doručování se u nás hýbe opravdu rychle! ;-)

  • Tentýž pracovní den: úhrada přes platební bránu nebo z Fio účtu + osobní převzetí v Příbrami
  • Do druhého pracovního dne: Objednejte do 11:00 a uhraďte přes platební bránu, převodem z Vašeho účtu u Fio banky, nebo zvolte platbu dobírkou. Vaše zboží pak předáváme dopravci tentýž pracovní den. PPL a Česká pošta Vám ho doručí obvykle už následující pracovní den, Zásilkovna častěji až o den déle.
  • Do pár pracovních dnů: Platba převodem na náš účet z jiného účtu, než je Fio banka, obvykle zabere 1 den. Zboží vám tedy obvykle doručíme o den déle.
  • (Před Vánoci může docházet ke zpožděním v řádu 1-3 dny).

 

---

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Kompletní obchodní podmínky naleznete zde.

 

... Tak nečekej a pojď si vybrat ty nejlepší kousky pro ženy či muže!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.