Doprava

unnamed  DOPRAVA ZDARMA
V rámci České republiky máte dopravu ZDARMA, pokud objednáte zboží za 1 500 Kč a více. Doprava zdarma se vztahuje na Zásilkovnu a PPL.

osobni-predani OSOBNÍ PŘEVZETÍ V PŘÍBRAMI ZDARMA
Pohnete se za námi? Za dopravu pochopitelně neplatíte, pokud si zboží převezmete osobně v Příbrami. Buď na naší adrese nebo na jiném smluveném místě v Příbrami, ale vždy po předchozí domluvě emailem nebo telefonem. Zboží si můžete vyzvednout tentýž den, kdy jej objednáte, pokud jste zvolili platbu přes platební bránu nebo platíte z Fio účtu. Platba pak totiž proběhne obratem. (Při osobním převzetí neumožňujeme platbu v hotovosti.)

web-zasilkovna ZÁSILKOVNA
Spolupracujeme se Zásilkovnou, která pokrývá přes 5 000 výdejních míst po celé České republice. Vyberte si pobočku v okolí svého bydliště nebo zaměstnání a vyzvedněte si doručenou zásilku do týdne. Obvykle se jedná o provozovnu nějakého místního obchodu. Doručení přes Zásilkovnu obvykle trvá o 2 pracovní dny déle.

LogoKURÝR PPL
Nejrychlejší dopravní služba! Nechte si doručit balík kurýrem PPL domů, co práce nebo jinam. Nejoblíbenější kurýrní služba v ČR! Doučení obvykle do druhého dne.
 

clockDORUČOVÁNÍ
Doručování se u nás hýbe opravdu rychle! ;-)

  • Tentýž pracovní den: úhrada přes platební bránu nebo z Fio účtu + osobní převzetí v Příbrami
  • Druhý až třetí pracovní den: Uhraďte přes platební bránu, převodem z Vašeho účtu u Fio banky, nebo zvolte platbu dobírkou. Vaše zboží předáváme dopravci následující pracovní den. PPL Vám ho doručí obvykle už den poté, Zásilkovna častěji dva dny poté.
  • Do pár pracovních dnů: Platba převodem na náš účet z jiného účtu, než je Fio banka, obvykle zabere 1 den. Zboží vám tedy obvykle doručíme o den déle.
  • (Před Vánoci může docházet ke zpožděním v řádu 1-3 dny).

 

---

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Celou objednávku nebo jen část můžete bez udání důvodů vrátit nebo si nechat vyměnit za jiný kus do 14 dní na adresu uvedenou v kontaktech. (AKCE 24: objednávky uskutečněné od 24. října do 24. prosince můžete bez udání důvodů vrátit až do 24. ledna následujícího roku.) Jak? Jakýmkoli kurýrem nebo dopravní službou (nebo osobně v Příbrami). Pečlivě si uschovejte doklad o předání zásilky dopravci a číslo ke sledování zásilky. Do zásilky přiložte formulář pro vrácení, který jste od nás dostali v balíčku, nebo nám napište email. Pokud zboží reklamujete z důvodu závady, napište nám email, a my vám vygenerujeme kód pro vrácení zdarma.

---

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Kompletní obchodní podmínky naleznete zde.

... Tak nečekej a pojď si vybrat ty nejlepší kousky pro ženy či muže!